REGIONALBUS 2015

Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej IX edycji REGIONALBUSA, wycieczki po Powiacie Sławieńskim. Wiosenna edycja odbędzie się w dniu 27 czerwca 2015 r. Tradycyjnie, autokary wyjadą ze Sławna i Darłowa.

Zapisy prowadzone są od dnia 17 czerwca 2015 r. (środa) w Centrach Obsługi Turystycznej Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Sławnie ul. Dworcowa 4 tel. 519 30 30 31 oraz w Darłowie ul. Powstańców Warszawskich 51 (Rynek), tel. 519 30 30 32.  W celu rezerwacji należy złożyć prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty.

Liczy się kolejność zgłoszeń, lecz pierwszeństwo mają osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w wycieczce. Koszt wycieczki – 20 zł / osoba.

Serdecznie zapraszamy!