REGIONALBUS 2016

Już jedenasty raz mieszkańcy naszego powiatu mogli zwiedzać najciekawsze miejsca regionu w ramach REGIONALBUSA. Tym razem byliśmy w Zagrodzie Śledziowej, w Słupsku gdzie mogliśmy podziwiać miasto z wieży ratuszowej i oczywiście jedną z największych atrakcji naszego regionu, wystawę obrazów Witkacego. Podziwialiśmy również Srebrny Ołtarz Darłowski, który znajduje się w muzeum w Słupsku. Następnym przystankiem Regionalbusa była Krzynia i festiwal leśnych smaków. Wytrwale, w wielkiej gorączce wróciliśmy na teren naszego powiatu by wziąć udział w Łętowskich Wiankach, flagowej imprezie Gminy Sławno. zakończenie tradycyjnie odbyło się w Krupach, w Leonardia park rozrywki.
Inicjatorem wycieczki po regionie jest Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, a organizatorem technicznym Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!