Pociągi po sześciu latach wracają na linię Sławno – Darłowo!

Duże ułatwienie dla turystów chcących dojechać nad Bałtyk i mieszkańców powiatu sławieńskiego.
Od 24 czerwca powraca połączenie kolejowe Sławno-Darłowo na okres wakacji, a dziś w Darłowie podpisana została umowa w tej kwestii.
Podczas podpisania umowy Powiat Sławieński reprezentował Wojciech Wiśniowski starosta sławieński, Województwo Zachodniopomorskie – wicemarszałek Województwa Tomasz Sobieraj, Miasto Darłowo – burmistrz Arkadiusz Klimowicz, Miasto Sławno – burmistrz Krzysztof Frankenstein, Gminę Darłowo – wójt Radosław Głażewski oraz Gminę Sławno – wójt Ryszard Stachowiak.
O godzinie 11.30 szynobus odbył specjalny kurs dla prasy do Darłowa, gdzie w Darłowskim Centrum Wolontariatu nastąpiło podpisanie umowy, a następnie wrócił do Sławna.