Starostwo Powiatowe w Sławnie

Powiat Sławieński - mój punkt widzenia

Protokół z posiedzenia komisji ds. przeprowadzenia II edycji Konkursu Plastycznego pod nazwą ,,Powiat Sławieński - mój punkt widzenia", powołanej na podstawie Zarządzenia Nr 6/14 Starosty Sławieńskiego z dnia 10 lutego 2014 r.

Komisja w składzie:

  1. Pan Andrzej Protasewicz - Wicestarosta,
  2. Pani Agata Witkowska - Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Sławnie,
  3. Pani Halina Gaffke-Poprawska - nauczyciel plastyki w SP nr 3 w Sławnie,
  4. Pan Grzegorz Machłaj - nauczyciel w ZSA w Sławnie.

oceniła prace w pięciu kategoriach:

I kategoria – szkoły podstawowe klasy I – III
II kategoria – szkoły podstawowe klasy IV – VI
III kategoria – gimnazja
IV kategoria – szkoły ponadgimnazjalne
V kategoria – najbardziej aktywna placówka

Do konkursu wpłynęło 196 prac.

Wyniki:

W kategorii I – szkoły podstawowe klasy I–III:

  1. miejsce Ines Schönwald – ZS w Postominie,
  2. miejsce  Patryk Szlawski –  CKiS w Postominie,
  3. miejsce Otylia Pruske – ZS w Postominie

Wyróżnienie: Anita Dopierała – SP w Postominie.

W kategorii II – szkoły podstawowe klasy IV–VI:

  1. miejsce Olga Czajkowska –  SP3 w Darłowie,
  2. miejsce  Julia Łagoda –  SP3 w Sławnie,
  3. miejsce  Mateusz Czerniak – SP3 w Sławnie.

Wyróżnienie: Bartosz Rakowski – SP3 w Sławnie

W kategorii III – gimnazja

  1. miejsce Joanna Kmieć –  SOSW w Sławnie,
  2. miejsce  Adam Buczkowski –  Dom Dziecka w Darłowie,
  3. miejsce Wiktoria Łysko – Gimnazjum w Sławsku.

Wyróżnienie: Agnieszka Jelonek – Gimnazjum nr. 1 w Sławnie.

W kategorii IV – szkoły ponadgimnazjalne

  1. miejsce Karolina Berkiewicz–  ZSA w Sławnie,
  2. miejsce  Klaudia Kaczorek –  ZSA w Sławnie,
  3. miejsce Tomasz Ignaciuk – ZSA w Sławnie .

Wyróżnienie: Renata Jędrzejewska – CKiS w Postominie

Wyróżnienie: Andrzej Bartkowiak – CKiS w Postominie

W kategorii V – najbardziej aktywna placówka

  1. miejsce Zespół Szkół Agrotechnicznych w Sławnie –  opiekun Grzegorz Machłaj.

Jury w składzie:

  1. Pan Andrzej Protasewicz
  2. Pani Agata Witkowska
  3. Pani Halina Gaffke–Poprawska

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies.

Brak zgody może oznaczać problemy z funkcjonalnością strony

Zrozumiałem