Dotacje w ramach programu grantowego wręczone

W dniu 8 stycznia 2015r. w Starostwie Powiatowym w Sławnie Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski wręczył dotacje w ramach Programu Grantowego MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII AKTYWNOŚCI. Otrzymali je:
- Natala Gołębiowska z Zespołu Szkół w Pieszczu na realizację projektu "Gotowanie z pasją"
- Izabela Maiszak z Gimnazjum w Malechowie na realizację projektu "Parki przydworskie naszym dziedzictwem przyrodniczym"
- Dawid Schań z Miejskiego Gimnazjum w Darłowie na realizację projektu "Lusia w Darłowie, czyli myślenie nie boli”
- Dawid Białek z Miejskiego Gimnazjum w Darłowie na realizację projektu "Modelarstwo sposobem na życie"
Starosta pogratulował wszystkim liderom i życzymy sukcesów przy projektach.