Powstaje Uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego!

Z inicjatywy Starosty Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego trwają zaawansowane prace nad utworzeniem Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się 11 grudnia 2015 r. (piątek) w Sławnie o godzinie 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Sempołowskiej 2a i w Darłowie – Darłówku w sali Terminala Pasażerskiego przy ul. Kotwicznej 14 o godz. 16.30.
W trakcie spotkań zaprezentowany zostanie powstający projekt, jego struktura organizacyjna oraz tematyka przyszłych zajęć. Zapisy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego rozpoczną się z początkiem przyszłego roku, tak by zajęcia ruszyły od nowego semestru czyli w lutym 2016 r.
Informacje pod numerami:
Sławno - 519 30 30 31
Darłowo 519 30 30 32
Zapraszamy serdecznie.

logo "UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO", plik z rozszerzeniem JPG o wielkości 64KB, nowe okno