Zaproszenie do składania oferty cenowej - przegląd roczny gaśnic i hydrantów

Starostwo Powiatowe w Sławnie zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie rocznego przeglądu gaśnic w obiektach Starostwa :
1. Sławno, ul. Sempołowskiej 2a,
2. Sławno, ul. Polanowska 43,
3. Podgórki 30, gm. Malechowo,
4. Darłowo, ul. Żeromskiego 25,
oraz okresowego badania parametrów technicznych wewnętrznej sieci hydrantowej w budynku Starostwa przy ul. Sempołowskiej 2a.

Zestawienie sprzętu gaśniczego:
1. GP6xABC – 19 szt.
2. GŚ 5xBC – 6 szt.
3. GP4xABC – 16 szt.
4. GP1xBC- 4 szt.
5. GP2xABC – 2 szt.
6. Hydrant 52 – 8 szt. ( ul. Sempołowskiej 2a w Sławnie)
Ofertę oraz skan posiadanych uprawnień proszę przesłać w terminie do 18 marca 2016 r. do godz. 15:00 w formie elektronicznej na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Informuję jednocześnie, iż zlecenie na wykonanie przeglądu otrzyma wykonawca posiadający stosowne uprawnienia, który zaproponuje najniższą cenę, bez powiadamiania pozostałych oferentów o wyniku rozstrzygnięcia.