Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, święta Nauczycieli i wszystkich Pracowników Oświaty, proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy uznania i szacunku za wychowawczy, opiekuńczy i dydaktyczny trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży.

Pragniemy zapewnić, że doceniamy Wasz ogromny wysiłek dydaktyczny, zaangażowanie, a często poświęcenie z jakim wypełniacie powierzoną Wam misję. W dniu Waszego święta życzymy Wam, szanowni Państwo, radości i satysfakcji z pracy, dumy z wychowanków i powodzenia w życiu osobistym.

Samorząd Powiatu                                                       Starosta Sławieński
                          Sławieńskiego                                                          Wojciech Wiśniowski

Pobierz plakat z życzeniami, plik z rozszerzeniem JPG o wielkości 307KB, nowe okno