Jak Koziołki to tylko w Poznaniu!

Kolejny już raz Powiat Sławieński promowany był podczas Jarmarku Kaziukowego w Poznaniu. Na specjalnym stoisku, prezentowano walory i atrakcje pięknego Powiatu Sławieńskiego. Wszystko to za sprawą Krystyny i Ryszarda Liminowiczów, dawnych mieszkańców Sławna, którzy przed laty osiedlili się w stolicy wielkopolski. Kierują oni Towarzystwem Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej, a od 24 lat organizują tę wspaniałą, obleganą imprezę, pamiętając zawsze o Sławnie i Powiecie Sławieńskim.

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę na rzecz promocji naszego regionu, Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski uhonorował Pana Ryszarda Liminowicza specjalnym upominkiem. Zaangażowanie i zapał jakim wykazuje się on w swoich działaniach w pełni zasługuje na określenie Pana Ryszarda Liminowicza mianem Ambasadora Powiatu Sławieńskiego.