Zaprzysiężenie Komendanta KPP w Sławnie

21 kwietnia na stanowisko Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zaprzysiężony został mł. insp.  Grzegorz Śrek. Ceremonia odbyła się w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Sławnie w obecności Wicewojewody Zachodniopomorskiego Marka Subocza, Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Jacka Cegieły, Starosty Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Sławieńskiego Wojciecha Ludwikowskiego, burmistrza Sławna Krzysztofa Frankensteina, burmistrza Darłowa Arkadiusza Klimowicza, wójta Gminy Sławno Ryszarda Stachowiaka, wójta Gminy Darłowo Radosława Głażewskiego, wójta Gminy Malechowo Radosława Nowakowskiego, wójta Gminy Postomino Janusza Bojkowskiego, przedstawicieli służb mundurowych z regionu oraz funkcjonariuszy i funkcjonariuszek z KPP Sławno.

Mł. insp. Grzegorz Śrek służbę w Policji rozpoczął 16 sierpnia 1994 roku. W 2005 roku został Naczelnikiem sekcji dochodzeniowo-śledczej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim. W 2008 roku ukończył Środkowoeuropejską Akademię Policyjną – MEPA. W 2011 roku został z-cą Komenda KPP w Pyrzycach, po czym w 2013 roku został  I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Myśliborzu. Obowiązki te pełnił do 1 stycznia 2017 roku, kiedy powierzone zostały mu obowiązki Komendanta Powiatowej Policji w Sławnie.
W imieniu władz powiatowych gratulacje oraz deklaracje dalszej bardzo dobrej współpracy złożył Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Wojciechem Ludwikowskim.