Starostwo Powiatowe w Sławnie

Społecznik 2017 - spotkanie na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego

W dniu 25 maja 2017 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie z inicjatywy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Starosty Sławieńskiego odbyło się spotkanie, na którym omówiony został program Społecznik 2017.
Głównym celem tego programu jest rozwój i pobudzenie aktywności społecznej i
obywatelskiej mieszkańców oraz organizacji pozarządowych z terenu Województwa Zachodniopomorskiego.
Aktywne współdziałanie w społecznościach lokalnych nastąpi poprzez wsparcie postaci mikrodotacji. Minimum 500 inicjatyw obywatelskich realizowanych będzie w sferze pożytku publicznego na terenie całego Województwa Zachodniopomorskiego.
Mikrodotacje udzielane będą w oparciu o otwartą procedurę konkursową w formie wsparcia finansowego w kwocie do 3000 zł. O dofinansowanie mogą występować organizacje pozarządowe na realizację działań statutowych lub grupy nieformalne na realizację działań mieszczących się w działalności statutowej organizacji, będących opiekunami ich projektów. Charakterystykę Społecznika 2017, cele i korzyści z udziału programie omawiali Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj, Prezes Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Natalia Wegner oraz odpowiedzialny za kontakt z osobami ubiegającymi się o mikrogranty w powiecie sławieńskim pan Maciej Zimiński.
Osoby zainteresowane Społecznikiem 2017 proszone są o kontakt z panem Maciejem Ziemińskim:

Tel: 882 651 374

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumentacja programu:

http://karrsa.eu/program-spolecznik/

UWAGA!!!

O dotacje ubiegać się mogą także kluby sportowe!

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies.

Brak zgody może oznaczać problemy z funkcjonalnością strony

Zrozumiałem