Rozsmakowani w odziedziczonym krajobrazie

Serdecznie zapraszamy na wyprawę przez powiat sławieński Rozsmakowani w odziedziczonym krajobrazie 16 września 2017 r. zbiórka: Darłowo, ul. Chopina. godz. 9.30

W ramach:

EDD 2017 - "Krajobraz dziedzictwa, dziedzictwo krajobrazu"

ZDD 2017 - "Smaki dziedzictwa"

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy do dnia 1.09.2017 r. w godz. 7.30 - 10.00 pod nr. tel. 94 3142351.

Koordynator: Renata Potomska

Organizator: Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

Partner: Starostwo Powiatowe w Sławnie

Program: Darłowo - Malechowo (Fort Marian - "Krajobraz po bitwach") - Ugacie, gm. Sławno (Leśna Chata - wizyta w zabytkowej leśniczówce) - Sławno (lapidarium żydowskie) - Łącko, gm. Postomino (Na Szlaku Gryfitów - dom Hansa Langa, przerwa na ciepły posiłek) - Zakrzewo, gm. Darłowo (ogrody MAGRA) - Darłówko Zachodnie (wizyta w Cafe Pomerania) - Darłowo.

Pobierz plakat "Rozsmakowani w odziedziczonym krajobrazie", plik z rozszerzeniem JPG, nowe okno