DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski spotkał się z przedstawicielami szkół i innych placówek edukacyjno - oświatowych podległych Powiatowi Sławieńskiemu. W spotkaniu udział wziął Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Robert Stępień.
Na ręce dyrektorów starosta złożył podziękowania nauczycielom za ich trudną pracę i oddanie na rzecz kształcenia młodzieży. Była to też okazja do wręczenia im nagród oraz listów gratulacyjnych. Wyróżnieni nauczyciele to:
Marian Krakowski, Agnieszka Dejk, Magdalena Miszke, Łukasz Głodowski, Renata Biernacka, Jarosław Strześniewski, Agnieszka Hryckowian, Dorota Frąszczak, Ilona Witkowska, Urszula Jarzębska, Edyta Czarnuch.