Finał V semestru Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zakończył się piaty już semestr Uniwersytetu Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego. Wczoraj w Darłowie, a dzisiaj w Sławnie Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, a zarazem rektor uniwersytetu oraz Andrzej Protasewicz Przewodniczący rady Powiatu Sławieńskiego wręczyli wyróżnionym słuchaczom dyplomy i nagrody za 100 – procentową frekwencję.
- Wszyscy słuchacze bez wyjątku zasługują na najwyższe wyróżnienia za zaangażowanie, udział i chęć nauki, podkreslił starosta życząc wszystkim miłych wakacji i powrotu na zajęcia w październiku.
Na uniwersytet Trzeciego Wieku Powiatu Sławieńskiego uczęszcza 140 słuchaczy w dwóch grupach w Sławnie i Darłowie.