Pracowała z nami w Starostwie 19 lat. Teraz przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Dzisiaj odbyło się u nas uroczyste pożegnanie Pani Grażyny Pieleckiej-Fiszkal, Kierownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami. - Pani Grażyna jest przykładem pracowitości i rzetelności, zawsze ogromnie zaangażowana. Lubiana przez kolegów z pracy, życzliwa i serdeczna, wzór do naśladowania dla młodszych, mniej doświadczonych pracowników – mówi o Pani Grażynie Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski.
Pani Grażyna zaczęła pracę w Starostwie Powiatowym w Sławnie 1 lutego 1999 roku w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Morskiej. Po ponad 8 latach, 1 maja 2007 roku podjęła funkcję w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami gdzie przepracowała rok i dziewięć miesięcy. Po tym czasie została mianowana Kierownikiem Referatu Gospodarki Nieruchomościami.
Pani Grażynie życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, spokoju oraz wielu chwil radości i realizacji swoich pasji na emeryturze.