Mieszkańcy Powiatu Sławieńskiego, zapraszam na XLVI Nadzwyczajną Sesję Rady Powiatu w Sławnie, która odbędzie się w dniu 15 marca 2024r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie przy ul. Sempołowskiej 2a.

Proponowany porządek obrad:

1. Sprawy organizacyjne:
    1. otwarcie Sesji i stwierdzenie quorum,

Interpelacje i zapytania Radnych.

1. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej - Szpitalowi Powiatowemu w Sławnie (druk nr 1).
  2. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Konkursowej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej - Szpitala Powiatowego w Sławnie ( druk nr 2).
  3. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  4. Wnioski i oświadczenia radnych.
  5. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Rady