Dzisiaj w Zespole Szkół w Sławnie im. Jana Henryka Dąbrowskiego odbyła się uroczysta inauguracja nowego sezonu sportowych rozgrywek dzieci i młodzieży. Odbywające się przez cały rok szkolny zawody w wielu dyscyplinach sponsorowane są przez Starostę Sławieńskiego Wojciecha Wiśniowskiego. W jego oraz w swoim imieniu Przewodniczący Rady Powiatu w Sławnie Andrzej Protasewicz powitał uczniów, nauczycieli i dyrektorów.

- Życzymy Wam powodzenia i najlepszych wyników sportowych w rozpoczętym właśnie kolejnym sezonie. Nie zapominajcie jednak, że poza wynikiem, liczy się sam udział i rywalizacja na zasadach fair play – podkreślił przewodniczący.

Po uroczystości zawodnicy ze szkół powiatu sławieńskiego udali się na boisko w pobliżu stadionu miejskiego w Sławnie, gdzie stanęli do pierwszej w tym sezonie rywalizacji w sztafetowych biegach przełajowych w kategoriach: igrzyska młodzieży szkolnej, igrzyska dzieci, licealiada.

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!