Starostwo Powiatowe w Sławnie

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE GIMNAZJADA

GIMNAZJADA

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

KOMUNIKAT – ZGŁOSZENIE DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

Organizator zawodów powiatowych Starostwo Powiatowe- powiat sławieński

(nazwa organizatora)

informuje, że w zawodach organizowanych dniu 21.10.2015 roku uczestniczyło

40 dziewcząt i chłopców reprezentujących 8 gimnazjów z 4 gmin.

Wyniki zawodów:

Wypełnić pismem komputerowym lub maszynowym lub ręcznie (drukowanymi literami).

 

dystans

Lp.

nazwisko i imię

rocznik

szkoła – pełna nazwa

dziewczęta

1000 m.

bez licencji

1.

2.

3.

Kołodziejska Anna

Zielonka Adrianna

Bryda Karolina

...............

...............

...............

Gimnazjum Jarosławiec Gimnazjum Pieszcz

Gimnazjum Malechowo

dziewczęta

1000 m.

bez

licencji

4.

5.

6.

Podpłońska Julia.

Bury Karolina

Czarnuch Nikola

...............

...............

...............

Gimnazjum nr 1 Sławno

Gimnazjum Postomino

Gimnazjum Pieszcz

 

dziewczęta

2000 m.

bez licencji

1.

2.

3.

Bierna Karolina

Łomża Alicja

Sirko Natalia

...............

...............

...............

Gimnazjum nr 1 Sławno

Gimnazjum Pieszcz

Gimnazjum Pieszcz

dziewczęta

2000 m.

bez

licencji

4.

5.

6.

Pawłowska Patrycja

Boduch Natalia

Jachna Wiktoria

...............

...............

...............

Gimnazjum Pieszcz

Gimnazjum nr 1 Sławno

Gimnazjum nr 1 Sławno

 

 

chłopcy

1500 m

bez licencji.

1.

2.

3.

Paluszkiewicz Tomasz

Stępień Kacper

Twarowski Oskar

...............

...............

...............

Gimnazjum Darłowo

Gimnazjum Postomino

Gimnazjum nr 1 Sławno

 

chłopcy

1500 m.

bez

licencji

4.

5.

6.

WojciechowskiCezary

Majerowski Dawid

Płachecki Hubert

...............

...............

...............

Gimnazjum Pieszcz

Gimnazjum Postomino

Gimnazjum nr 1 Sławno

 

chłopcy

2500 m.

bez licencji

1.

2.

3.

Bireta Kacper

Majkut Szymon

Stasiak Daniel

...............

...............

...............

Gimnazjum nr 1 Sławno

Gimnazjum Darłowo

Gimnazjum nr 1 Sławno

 

chłopcy

2500 m.

bez

licencji

4.

5.

6.

Zieleniewicz Jakub

Olszak Cezary

Mydło Przemysław

...............

...............

...............

Gimnazjum nr 1 Sławno

Gimnazjum Malechowo

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sławnie

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies.

Brak zgody może oznaczać problemy z funkcjonalnością strony

Zrozumiałem