Starostwo Powiatowe w Sławnie

WYNIKI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

WYNIKI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

X ODSŁONA MARATONÓW NA RATY – ZAKOŃCZENIE CZĘŚCI JESIENNEJ

07.11.2015r.

Mini Maraton i Maraton na Raty

Dziewczęta rocznik 2013 i młodsze - 100m

1. Michalina Olesiak Sławno 2013 46,38

2. Barbara Antosik Masłowice 2013 52,46

3. Martyna Wicens Boleszewo 2013 57,78

4. Amelia Ławniczak Sławno 2014 1.18,48

5. Maja Biernat Sławno 2014 1.42,00

Chłopcy rocznik 2013 i młodsi - 100m

1. Aleksander Cak Darłowo 2014 1.29,58

2. Albert Laskowski Sławno 2014 1.38,42

Dziewczęta 2011/2012 - 100m

1. Maja Taraska Bydlino 2011 28,00

2. Julia Faryno Sławno 2012 29,54

3. Julia Kubiaczyk Machowino 2012 35,78

4. Marta Olejnik Sławno 2012 39,41

Chłopcy rocznik 2011/2012 - 100m

1. Bartosz Wicens Boleszewo 2011 28,89

2. Antoni Falkowski Sławno 2011 31,24

3. Damian Olesiak Sławno 2011 32,02

4. Aleksander Hajda Sławno 2012 32,74

5. Filip Stojewski Sławno 2012 36,19

6. Tymon Warzych Sławno 2012 37,08

7. Bartłomiej Żydowski Sławno 2012 41,22

8. Mikołaj Antosik Masłowice 2011 43,67

Dziewczęta rocznik 2009/2010 - 200m

1. Nadia Taraska Bydlino 2009 51,01

2. Liliana Stępień Sławno 2010 55,45

3. Lena Gutowska Sławno 2010 56,59

4. Maja Aleksandrowicz Sławno 2010 57,42

5. Wiktoria Szczepaniak Sławno 2010 1.02,85

6. Alicja Wierzbicka Sławno 2010 1.03,64

7. Natalia Majchrzak Sławno 2010 1.09,20

8. Martyna Majewska Sławno 2010 1.17,68

Chłopcy rocznik 2009/2010 - 200m

1. Piotr Kowalczyk Sławno 2009 42,06

2. Igor Buze Sławno 2009 47,52

3. Szymon Kamelski Sławno 2010 49,31

4. Adrian Niewielski Sławno 2009 50,69

5. Mikołaj Mączyński Sławno 2009 51,52

5. Filip Matulka Sławno 2010 51,53

7. Oliwier Stępień Sławno 2009 52,25

8. Adam Stojewski Sławno 2009 53,40

9. Michał Rojek Sławno 2010 57,00

10. Cezary Brzezicki Darłowo 2010 57,55

11. Szymon Stępień Sławno 2010 1.08,52

12. Maksym Materka Sławno 2010 1.09,56

13. Adam Olszewski Sławno 2009 1.10,81

14. Adam Antosik Sławno 2010 1.18,23

15. Dawid Szeląg Sławno 2010 1.18,25

Dziewczęta 2007/2008 - 200m

1. Karina Biernat Sławno 2008 38,48

2. Julia Recka Sławno 2008 40,85

3. Amelia Barylak Sławno 2008 43,63

4. Wiktoria Bojara Sławno 2009 47,23

5. Hanna Falkowska Sławno 2008 48,20

6. Hanna Idzik Sławno 2008 49,06

7. Amelia Mikinka Sławno 2008 56,06

8. Maja Majewska Sławno 2008 1.00,76

Chłopcy rocznik 2007/2008 - 200m

1. Michał Kurczyk Sławno 2007 39,95

2. Wiktor Stępień Sławno 2007 40,59

3. Jan Falkowski Sławno 2007 41,88

4. Dominik Szymkiewicz Sławno 2007 42,38

5. Błażej Zieliński Sławno 2007 42,88

6. Mikołaj Cichawa Sławno 2008 43,28

7. Marcel Piekarski Sławno 2007 44,18

8. Jakub Żyto Sławno 2007 47,75

9. Mikołaj Cichoński Sławno 2008 53,38

10. Dominik Piela Sławno 2008 57,33

Dziewczęta 2005/2006 - 300m

1. Martyna Ramotowska Sławno 2005 59,00

2. Oliwia Recka Sławno 2005 1.01,14

3. Barbara Dziekańska Sławno 2005 1.02,82

4. Natalia Zych Sławno 2005 1.05,08

5. Karolina Kęsik Sławno 2006 1.06,38

6. Amelia Szygenda Sławno 2006 1.08,32

7. Amelia Szarwarkowska Sławno 2006 1.08,90

8. Oliwia Kulczyk Sławno 2005 1.09,43

9. Natalia Kowalska Sławno 2005 1.10,13

10. Natalia Larwińska Sławno 2005 1.11,22

11. Anastazja Cichawa Sławno 2006 1.15,15

12. Natalia Majewska Sławno 2005 1.18,72

Chłopcy rocznik 2005/2006 - 300m

1. Jan Gostomczyk Sławno 2005 50,17

2. Sebastian Kulczyk Sławno 2005 50,88

3. Szymon Biernat Sławno 2005 53,13

4. Jan Kowalczyk Sławno 2006 1.04,07

5. Karol Stępień Sławno 2006 1.05,68

6. Oskar Piwowarczyk Sławno 2006 1.06,97

7. Zbigniew Kurczyk Sławno 2006 1.07,62

8. Oliwier Purcha Sławno 2006 1.08,44

9. Daniel Andrykowski Sławno 2005 1.08,80

10. Mikołaj Smutek Warszkowo 2005 1.09,38

11. Ernest Laskowski Sławno 2006 1.15,80

12. Adrian Zieliński Sławno 2005 1.21,23

Dziewczęta rocznik 2003/2004 - 300m

1. Michalina Koperska Sławno 2003 53,15

2. Oliwia Strzelecka Malechowo 2004 53,61

3. Amelia Dróżdż Sławno 2004 55,28

4. Zuzanna Pacan Sławno 2004 56,87

5. Aleksandra Kowalczyk Sławno 2004 1.00,24

6. Agata Romanowska Sławno 2004 1.05,93

7. Monika Andrykowska Sławno 2003 1.17,18

8. Wiktoria Szymkiewicz Sławno 2003 1.19,82

Chłopcy rocznik 2003/2004 - 300m

1. Jakub Gutowski Sławno 2003 53,79

2. Gracjan Sroka Sławno 2004 57,28

3. Dominik Olesiak Sławno 2004 1.01,43

Dziewczęta rocznik 2000/2002 - 300m

1. Karolina Biernat Sławno 2000 49,07

2. Weronika Zych Sławno 2002 50,35

3. Weronika Placek Sławno 2002 51,85

4. Patrycja Larwińska Sławno 2000 55,17

5. Wiktoria Romanowska Sławsko 2001 59,43

Chłopcy rocznik 2000/2002 - 300m

1. Jakub Wiciński Sławno 2002 45,16

2. Dominik Kulczyk Sławno 2001 45,98

3. Mirosław Nienałtowski Sławno 2001 46,52

4. Michał Olesiak Sławno 2002 48,13

5. Michał Nienałtowski Sławno 2002 50,35

Kobiety rocznik 1998 i starsze – 1.500m

1. Sylwia Roman Sławno 6.25

2. Magdalena Mikinka Sławno 6.40

3. Małgorzata Buze Sławno 6.42

4. Agata Czerniawska Sławno 7.17

5. Karolina Stępień Sławno 7.57

6. Elżbieta Kurczyk Sławno 8.05

6. Anna Gostomczyk Sławno 8.05

8. Kinga Cichawa Sławno 8.31

9. Danuta Gałkowska Sławsko 9.11

9. Edyta Kowalczyk Sławno 9.11

11. Lila Biernat Sławno 9.55

Mężczyźni rocznik 1998 i starsi – 3.000m

1. Damian Gałkowski Sławsko 9.36

2. Grzegorz Antosik Masłowice 10.23

3. Dariusz Gałkowski Sławsko 10.28

4. Rafał Zagajewski Malechowo 10.36

5. Kamil Biernat Sławno 11.20

6. Marcin Biernat Sławno 11.43

7. Krzysztof Gostomczyk Sławno 12.35

8. Piotr Kamelski Sławno 12.52

9. Krzysztof Witkowski Sławno 12.53

10. Krzysztof Kowalczyk Sławno 13.03

11. Łukasz Gliszczyński Sławno 13.13

12. Henryk Telesiewicz Sławno 13.22

13. Marek Gostomczyk Sławno 13.41

14. Krzysztof Biernat Sławno 14.10

15. Ryszard Norek Sławno 14.12

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies, prosimy o wyrażenie zgody na wysyłanie cookies.

Brak zgody może oznaczać problemy z funkcjonalnością strony

Zrozumiałem