Inspektor Grzegorz ŚrekMłodszy inspektor Grzegorz Śrek został inspektorem. Nominację odebrał z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachima Brudzińskiego oraz Komendanta Głównego Policji gen.insp. dr Jarosława Szymczyka podczas w. W uroczystości brali udział Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Robert Stępień oraz Sekretarz Powiatu Sebastian Dereń.
Grzegorz Śrek swoją zawodową przygodę w policji rozpoczął 23 lata temu w Stargardzie Szczecińskim, gdzie przepracował 16 lat, kończąc na stanowisku naczelnika wydziału dochodzeniowo - śledczego, następny rok spędził w Szczecinie - Niebuszewo jako zastępca komendanta. Kolejnym etapem w karierze była funkcja zastępcy komendanta powiatowego policji w Pyrzycach, którą pełnił przez 2 lata, oraz przez kolejne 3 lata – tą samą funkcję pełnił w policji w Myśliborzu. Od ubiegłego roku pełni funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Sławnie.

Serdecznie gratulujemy awansu i trzymamy kciuki za kolejne.