Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy
Drodzy Rodzice i Uczniowie

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2019/2020 w imieniu władz samorządowych Powiatu Sławieńskiego składam całej społeczności szkolnej serdeczne życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, dużo twórczej energii, zarówno pedagogicznej jak i uczniowskiej  oraz entuzjazmu do podejmowania nowych i trudnych wyzwań.
Wszystkim uczniom życzę, aby nie zabrakło Wam zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu własnych pasji i kształtowaniu własnych charakterów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż to zwiększa szansę na sukces w dorosłym życiu.
Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzę, aby Państwa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania.
Rodzicom życzę spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesem dzieci.

Starosta Sławieński
Wojciech Wiśniowski