Mieszkańcy Powiatu Sławieńskiego, zapraszam na VI Sesję Rady Powiatu w Sławnie, która odbędzie się w dniu 18 września 2024r. o godz. 8.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sławnie przy ul. Sempołowskiej 2a.

Proponowany porządek obrad:
1. Sprawy organizacyjne:
a. otwarcie Sesji i stwierdzenie quorum,
b. przyjęcie protokołu z II Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu w Sławnie z dnia 15 maja 2024r.
c. przyjęcie protokołu z III Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu w Sławnie z dnia 21 maja 2024r.
d. przyjęcie protokołu z IV Sesji Rady Powiatu w Sławnie z dnia 13 czerwca 2024r.,
e. przyjęcie protokołu z V  Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu w Sławnie z dnia  25 lipca 2024r.,
f. zatwierdzenie porządku obrad.
2. Trybuna obywatelska.
3. Interpelacje i zapytania Radnych.
4. Przyjęcie sprawozdania Zarządu Powiatu z wykonania uchwał Rady Powiatu w Sławnie z  dnia 13 czerwca 2024r. i 25 lipca 2024r.
(druk nr 1).
5. Przyjęcie sprawozdania Przewodniczącego Zarządu Powiatu w Sławnie z działań Zarządu Powiatu podejmowanych w okresie pomiędzy sesjami Rady Powiatu w Sławnie. (druk nr 2)
6. Przyjęcie sprawozdania z wykonania rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Sławnie za okres 6 miesięcy 2024r.
(druk nr 3).
7. Przyjęcie  sprawozdania z działań podejmowanych na terenie nadzoru wodnego w Sławnie na obszarach Powiatu Sławieńskiego, Koszalińskiego, Słupskiego za rok 2023 (druk nr 4).
8. Przyjęcie  sprawozdania z działań podejmowanych na terenie nadzoru wodnego w Miastku na obszarach Powiatu Bytowskiego, Człuchowskiego, Koszalińskiego, Sławieńskiego, Słupskiego, Szczecineckiego za rok 2023 ( druk nr 5).
9.  Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały  Nr V/VII/34/24 Rady Powiatu   w Sławnie z dnia 25 lipca  2024r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji  Osób Niepełnosprawnych przekazywane przez Prezesa Zarządu Funduszu na wyodrębniony rachunek – wg. algorytmu w 2024r.  (druk nr 6).
10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
11. Wnioski i oświadczenia radnych.
12. Zamknięcie sesji.
                                                                               Przewodniczący Rady