Nasz pracownik Tadeusz Diak zajął 2. miejsce na VII Masters Meeting w Tczewie w dwuboju oszczepniczym mężczyzn. W swojej kategorii pokonał 10 innych zawodników. W kategorii Open - rzut oszczepem i granatem - Pan Tadeusz osiągnął imponujący wynik. Łączna odległość, na którą rzucił wyniosła 148, 37 m. To zaledwie o 23 cm mniej niż zwycięzca. Dla porównania – najsłabszy wynik 47, 94 m. Do siódmej już edycji Masters Meeting, która odbyła się w maju, zgłosiło się 44 zawodników z całej Polski. Najmłodszy zgłoszony zawodnik miał 35 lat, a najstarszy - 81 lat.
Pan Tadeusz Diak pracuje w Starostwie Powiatowym od 10 lat w Wydziale Organizacyjno Prawnym. Sport to jego prawdziwa pasja, uprawia go od najmłodszych lat.